Hizmetler

Sistem Nasıl İşliyor ve Neler okunabiliyor? 

Bizler görünmez bağlarla birbirimize bağlıyız. Hepimizde önsezi gücü var ancak özümüzle yeterince bağımız olmadığı ve iç sesimizi dinlemek çocukluktan itibaren bize öğretilmediği için bunu çok azımız kullanabiliyoruz. Bu hisleri kullanma yeteneğine psişik güçler diyoruz. 

İçinde bulunduğumuz sistem görünmez kurallarla işliyor. Yapılan her eylemin evrenin başlangıcından beri sistemde bir kaydı oluşturuluyor. Psişik güçlerini doğru kullanan bireyler bu kaydı okuyabiliyorlar.  

Sorunuzu sormadan önce cevabını gerçekten almaya hazır olup olmadığınızı kendinize sorun. Size duymak istemediğiniz şeyleri söyleyebilirim. Gerçek umduğunuz ve beklediğinizden çok farklı, kötü hatta acı verici olabilir. Ama unutmayın ki iyi ve kötü diye bir şey yoktur. Hepsi bizim yorumumuzdur. Bir ilişkiden beklediğimizi bulamayacak olmamız bizi başka bir yerde başka bir ilişkinin beklediğini ve orada yapacak bir şeylerimizin olduğu anlamına gelir. Hayat bir akıştır ve hiçbir ilişkinin bitişi dünyanın sonu değildir. Aynı şekilde bir ilişkiye başlamak da sonsuza dek mutlu yaşayacağımızın garantisini taşımaz. 

Psişik okuma sayesinde sizin ilişkide veya etkileşimde bulunduğunuz insanın şu anda size karşı ne hissettiğini söyleyebilirim. Ancak bu hisler aynı yaşamın kendisi gibi sürekli değişim halindedir. Bir ilişkinin dinamiği değiştiğinde hisler de değişir. Bugün sizi seven biri, bir anlaşmazlık halinde ertesi gün bu ilişkiden gidebilir. Geleceğin değil şimdiki zamanın okunduğunu unutmayın. Gaybı (uzak geleceği) sadece Allah bilir. 

Her türlü ilişki dinamiği okunabilir yani gönül ilişkilerinin yanı sıra akrabalar, arkadaşlar veya iş yaşamınızdaki insanlarla ilişkilere bakılabilir. İçinde bulunduğunuz ilişkinin sorunlarının ne olduğu, kişilerin ne hissettiği söylenebilir. Bunlar sizin tarafınızdan halledildiğinde ilişki daha güzel bir hal alabilir. 

İlişki okuma ile ilgili bazı kurallar var: Siz bu kişiden boşanmış veya evli olabilirsiniz ama bu resmi durum ilişkide ne hissettiğinizi etkilemez. Birinden boşanmış veya ayrılmış olmanıza rağmen onunla birbirinizi hâlâ deliler gibi sevebiliyor olabilirsiniz veya iki kişi evli olmalarına rağmen birbirlerini hiç sevmiyor ve hiçbir ilişki yaşamıyor olabilirler. 

Ancak unutmayınız ki insanlar her zaman hissettikleri yönde hareket etmeyebilirler yani sevmedikleri insanlarla evlenip cinsel birliktelik yaşayabilir hatta bir ilişki sürdürebilirler veya sorumluluk ve aile baskısı gibi sebeplerle bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirler. İnsanların eylemleri hislerinden bağımsız olabilir ancak bu ne hissettiklerini değiştirmez. Ben bu hissi sizin için doğru şekilde okuyabilirim ve kişinin gerçek isteğiyle ilgili size bir fikir verebilirim. 

Bir kişi ölmüş veya ilişkiden gitmiş olabilir; her ikisi de aynı ruh durumunu gösterirler. (Ölmüş kişilerle olan ilişkilerinizi sormamanızı tavsiye ederim çünkü bu dünyada sizinle işi biten ruhun izi bize bir veri sunmayacaktır.)

Eğer ilişki dinamiğini görmek istiyorsanız ayrı bir okumada kişinin eylemlerini size anlatabilirim. İlişkide etkin başka kişiler varsa bunlarla ilgili bir fikir verebilirim. 

Hayatınızdaki önemli kişilerle genelde geçmiş hayattan bir karmanız vardır. Özellikle anne, baba, kardeşler, eş ve yakın arkadaşlar hatta düşmanlar bu denkleme dahildir. Bunun geçmişteki ilişki denklemini okuyabilirim ama size tarih, yer, dil, din, ırk gibi detaylar veremem. Sadece eylemi ve ilişki denklemini görebilirim. 

Ödeme ile İlgili Kurallar:

Sorulabilecek soruları 3 kategoride topladım. Her bir ödeme tek bir kişi ile ilgili ilişkiniz için geçerlidir.

Birinci Kategori: Size şimdiki ilişkinizdeki kişinin (aşk, arkadaşlık, aile, iş) ne hissettiğini gösterecek. İletişim formuna kişinin adını (aynı adda başkası varsa soyadını) veya ona taktığınız ismi yazmalısınız.

İkinci Kategori: Size sormak istediğiniz kişi ile ilgili ilişki dinamiğini gösterir. Burada varsa ilişkiyi etkileyen başka kişiler de belirecektir ve onlarla olan ilişki okunacaktır. Bunların cinsiyetlerini ve sorulan kişiye karşı olan davranışlarını, hal ve tavırlarını söyleyebilirim. 

Üçüncü Kategori: Size sormak istediğiniz kişi ile ilgili geçmişteki karmik olayı gösterecektir. Geçmiş hayatta yaşanan bu olay yüzünden bu hayatta bu karmik ilişkiyi almışsınızdır. Ancak bu sorunun ücreti iki aşamalı ödenecektir çünkü sorduğunuz kişi ile ilgili karmik ilişkiniz olmayabilir. Bu durumda verebileceğim tek cevap ‘yok’ olacaktır. Olmayan bir ilişkiyi okuyamayacağıma göre bununla ilgili bir ücret alamam. Bu yüzden önce karmik ilişkinin olup olmadığını sorup cevaba göre kişi isterse ilişkiyi okumaya geçeceğiz. 

Size din, dil, ırk veya tarih ile ilgili bir detay veremem ancak ilişkinin nasıl olduğunu (bir sevgi, düşmanlık, dostluk, ölüm, intikam vs) nasıl bir olayın yaşandığını ve sonucunun ne olduğunu söyleyebilirim. Okumalarımda her zaman hata payım olabilir ama şimdiye kadar yaptığım analizlerin tamamında doğru tespitlerde bulundum. Bunları yakın çevremdeki insanlarla test ettik ve sonuçlarına biz de şaşırdık. Söylediklerimin sizde yarattığı etki iyileştirici rol oynayacaktır çünkü bir şeyler açığa çıktıkça iyileşir ama karanlıkta kaldığı sürece beslenip güçlenir. 

Herkese özel tek tek okuma yapılıp rapor yazılacağı için yoğunluğun da önüne geçmek için ücreti biraz yüksek tuttuk. En geç 48 saat içinde İlişki Dinamiği ve Karmik Olayın raporunu alırsınız. Bu yüzden doğru mail adresini sisteme girmeniz çok önemli. Ücret iadesi yoktur.